Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

Akceptuję X
Centrum Wolontariatu poleca: Kuźnia Liderów Gdańskich NGO

TRWA REKRUTACJA DO DRUGIEJ EDYCJI KUŹNI LIDERÓW GDAŃSKICH NGO.

Zgłoszenia do 24.05.2019


Fundacja Inicjowania Rozwoju "UP Foundation" serdecznie zaprasza gdańskie aktywistki i aktywistów do wzięcia udziału w drugiej edycji Gdańskiej Kuźni Liderów NGO. Jest to cykl praktycznych, bezpłatnych warsztatów dla 12 liderek i liderów organizacji pozarządowych, realizowany od czerwca do listopada 2019 roku, w ramach projektu dofinansowanego ze środków Miasta Gdańska.

Celem Kuźni Liderów jest wspólne budowanie odpowiedzialnych społecznie i świadomych swoich celów organizacji pozarządowych, potrafiących wykorzystywać dostępne narzędzia i możliwości w codziennej pracy.

Chcemy wzmacniać budowanie współpracy i zmniejszać dystans międzysektorowy dzięki wsparciu komunikacji pomiędzy sektorami, w której liderzy NGO czerpią od innych, ale są także mentorami wzajemnie dla siebie.

Przez poszczególne spotkania uczestnicy zdobędą wiedzę, wymienią się doświadczeniami, zintegrują ze sobą, budując odpowiedzialną "idealną-nieidealną" organizację.

Wszystkie spotkania będą realizowane od czerwca do listopada: w piątki od godziny 16:30 do 20:00 i w soboty od 10:00 do 16:00, średnio co drugi tydzień z przerwą wakacyjną.

Szczegółowe informacje, program kursu oraz link do formularza rekrutacyjnego znajdziecie Państwo na naszej stronie: Kuźnia Liderów

Warunki uczestnictwa:

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu:
koordynator@upfoundation.pl lub 664-899-125.

Zapraszamy!
Forum Rozwoju
https://www.facebook.com/upfoundation/