Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

Akceptuję X

14.12.2020 - 24.12.2020

Pomoc społeczna #Pomagajmysobie - dostarcz posiłki potrzębujacym

Fundacja Życie i Pasja zakwalifikowała się we współpracy z Trójmiejskim Bankiem Żywności do programu TVN Pomagajmy sobie. Codziennie, przez 11 dni ( w dniach 14-24 grudnia) wybrana restauracja będzie dostarczać 50 ciepłych posiłków do siedziby Fundacji Życie i Pasja przy ul. Menonitów 2a w Gdańsku (Śródmieście). Posiłki będą przekazywane podopiecznym Fundacji na terenie Gdańska. Potrzebujemy pomocy wolontariuszy, którzy w wybrane przez siebie dni pomogą dostarczyć obiady do wskazanych dzielnic: Śródmieście, Stogi, Ujeścisko, Kowale, Orunia Górna, Chełm, Przymorze, Zaspa, Brzeźno.

Opis zadania dla wolontariusza

Odebranie posiłku z siedziby Fundacji ( Śródmieście, obok Forum Gdańsk) i zawiezienie obiadu do wybranej przez siebie dzielnicy. Można zgłosić się na wszystkie 11 dni trwania akcji lub wybrać konkretne terminy. Każdy dzień ma znaczenie :)

Oferujemy

- zaświadczenie o odbytym wolontariacie - bilety ztm/skm na przejazdy - herbata i słodki poczęstunek podczas odbiorów obiadów

Dodatkowe informacje/wymagania

Obiady będą dostarczane do podopiecznych w dzielnicach: Śródmieście, Stogi, Ujeścisko, Kowale, Orunia Górna, Chełm, Przymorze, Zaspa, Brzeźno.

  Termin:

14.12.2020 - 24.12.2020

  Lokalizacja:

Menonitów 2a (Śródmieście)

  Organizator:

  Jak możesz się zgłosić:

APLIKUJ
ZAREJESTRUJ SIĘ