Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

Akceptuję X

15.10.2020 - 31.12.2020zdalna

Edukacja i wychowanie Korepetycje on-line dla dzieci i młodzieży z przedmiotów szkolnych (matematyka, polski, języki obce)

Centrum Edukreacji Stowarzyszenia Magnolia powstało z potrzeby oddolnej inicjatywy promowania edukacji alternatywnej wobec obowiązującego systemu nauczania, a także z potrzeby umożliwienia edukacji bez względu na stan rodzinny czy finansowy. Szczególnie zależy nam na prowadzeniu zajęć wypływających z potrzeb i zainteresowań naszych uczniów.

https://magnoliastowarzyszenie.pl/centrum-edukreacji/

Opis zadania dla wolontariusza

Dodatkowe lekcje pozaszkolne w formie on-line, które mają na celu powtórzenie materiału i przygotowanie z uczniem pracy domowej zadanej w szkole, pomoc w trudnościach z nauką i uczenia nowych rzeczy związanych z danym przedmiotem uatrakcyjniając go i pokazując, ze może być ciekawy.

Oferujemy

Zdobycie doświadczenia w zajęciach on-line. Samorealizację i satysfakcję z możliwości pomocy dzieciom, których warunki finansowe lub rodzinne nie pozwalają na płatne lekcje.

Wymagania

Wiek wolontariusza: od 18 do 18 lat.

Dodatkowe informacje/wymagania

Bardzo dobra znajomość danego przedmiotu (z którego wolontariusz chce udzielać korepetycji). Otwartość innowacyjność, chęć niesienia pomocy, pozytywne nastawienie, cierpliwość.

  Termin:

15.10.2020 - 31.12.2020

  Lokalizacja:

(Osowa)

  Jak możesz się zgłosić:

APLIKUJ
ZAREJESTRUJ SIĘ