Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

Akceptuję X

25.08.2020 - 11.10.2020zdalna

Ekologia i zwierzęta Pomoc społeczna Przestrzeń publiczna Inne Projekt strony www zbiórki żywności

Pandemia znacznie uszczupliła zapasy jedzenia w magazynie Banku Żywności w Trójmieście. Paczki dla osób w kwarantannie, pomoc dla tych, którzy nagle stracili pracę - to tylko niektóre z naszych działań, które wciąż prowadzimy. W październiku planujemy w Trójmieście dużą akcję pod hasłem "Robimy zapasy na trudne czasy". Będziemy zbierać żywność z długimi terminami ważności oraz fundusze na zakup brakujących produktów. Żeby projekt się udał, potrzebujemy prostej, ale profesjonalnej strony internetowej. Znajdą się na niej najważniejsze informacje dla darczyńców o tym, jak mogą nam pomóc i do kogo będzie trafiać podarowane jedzenie.

Opis zadania dla wolontariusza

- przygotowanie prostej strony internetowej z informacjami i mapą dla darczyńców, - dodanie strony na serwer Banku Żywności w Trójmieście, - opieka techniczna nad stroną w czasie trwania akcji.

Oferujemy

- świetną (i higieniczną!) atmosferę, - promocję w lokalnych mediach i pojazdach komunikacji miejskiej, - oficjalne podziękowanie i zaświadczenie o wolontariacie.

Dodatkowe informacje/wymagania

Materiały graficzne i informacyjne do zamieszczenia na stronie są przygotowywane przez zespół Banku Żywności w Trójmieście i wolontariuszy.

  Termin:

25.08.2020 - 11.10.2020

  Lokalizacja:

al. gen. J. Hallera 239 (Brzeźno)

  Organizator:

Bank Żywności w Trójmieście
www.bztrojmiasto.pl

Więcej ofert tej organizacji >

  Jak możesz się zgłosić:

APLIKUJ
ZAREJESTRUJ SIĘ