Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

Akceptuję X

14.02.2020 - 14.02.2020

Kultura Edukacja i wychowanie Przestrzeń publiczna NaukoweLove

Naukowy Pub Quiz, sekcja serca lub wyjątkowy koncert życzeń? Podczas NaukoweLove zajrzycie (dosłownie!) w głąb mózgu i serca, odwiedzicie strefę gier wstępnych, zagracie w naukowe tabu i zrobicie sobie zdjęcie przy użyciu lustrzanej fotobudki. A może wolicie zmierzyć się w grze dla par i sprawdzić, kto z was stoi po stronie mózgu, a kto serca? 14 lutego spędzicie u nas wieczór pełen emocji i dowiecie się, czym dla nauki jest miłość! W EXPERYMENCIE mamy dla was pomysł na Walentynki inne niż wszystkie! Cztery godziny NaukoweLove zostaną szczelnie wypełnione atrakcjami, odbywającymi się w na wystawie EXPERYMENTU i salkach wykładowych. Już przy samym wejściu rozpoczniecie grę dla par. Zdecydujecie, kto w waszym związku kieruje się mózgiem, a kto sercem. Będą z nami m.in. doktor Karol Jachymek z Uniwersytetu SWPS i doktor Dorota Myślińska z Uniwersytetu Gdańskiego. Na wykładach opowiemy o neurofizjologii mózgu, cenzurze w służbie sztuki, a także sprawdzimy, jak to jest być w łóżku z androidem. Nie zabraknie również warsztatów i pokazów naukowych, stworzonych przez koła naukowe z trójmiejskich uczelni. Młodzi naukowcy będą uczestniczyć też w tworzeniu strefy gry wstępnej, gdzie przygotują naukowe wersje popularnych zabaw, jak Pub Quiz, 5 sekund czy tabu. Na wszystkich głodnych i spragnionych czekać będzie walentynkowy, pikantny bufet. Tam nie tylko nabierzecie energii, ale też dowiecie się, jak wybrane produkty wpływają na wasze libido. Przygotujcie się na miłosny wieczór w EXPERYMENCIE i sprawdźcie, co rządzi w waszym związku – mózg czy serce?

Opis zadania dla wolontariusza

- pomoc przy prowadzeniu aktywności - m.in. warsztatów i wykładów - dla dorosłych - pomoc organizacyjna przy wydarzeniu (m.in. informowanie gości o programie wydarzenia)

Oferujemy

- współpracę z jednym z najnowocześniejszych Centrum Nauki w Polsce - uczestnictwo w ciekawym wydarzeniu - poznanie organizacji wydarzeń kulturalnych - pracę w młodym i twórczym zespole - możliwość zdobycia doświadczenia w instytucji kultury - zaświadczenia o odbytym wolontariacie - ubezpieczenie od NNW - dodatkowe szkolenia

Wymagania

Wiek wolontariusza: od 18 lat.

  Termin:

14.02.2020 - 14.02.2020

  Lokalizacja:

Gdynia, al. Zwycięstwa 96/98 (poza Gdańskiem)

  Organizator:

  Jak możesz się zgłosić:

APLIKUJ
ZAREJESTRUJ SIĘ