Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

Akceptuję X

długoterminowa

Edukacja i wychowanie Inne Wolontariusz - Koordynator Projektu Mentoringowego

Czy oprócz pracy zawodowej lub zajęć na uczeni znajdujesz czas na swój rozwój? A może jesteś na etapie poszukiwania zajęcia, które da Ci wiele satysfakcji oraz umożliwi poznanie osób, których nigdzie indziej byś nie poznał? Fundacjia na Rzecz Rozwoju Talentów organizuje właśnie Program Mentoringowy - "Practice makes perfect", którego zadaniem będzie wspieranie ambitnych i utalentowanych osób w świadomym kształtowaniu swojej kariery zawodowej i ciągłym doskonaleniu kompetencji biznesowych. Projekt ma character non profit a do jego realizacji wystarczy zaangażowanie, uważność na drugiego człowieka i dobra organizacja. Jeśli jesteś otwarty na wyzwania, potrafisz być kreatywny i zorganizowany, doskonale władasz językiem angielskim, a zasady savoir-vivre nie są Tobie obce, to szukamy właśnie Ciebie! Etap rekrutacji wcale nie będzie prosty, ponieważ szukamy najlepszych. Będziesz musiał przekonać nas do siebie i pokazać, że oprócz chęci i otwartości, wyznajesz zasady wzajemnego szacunku i zaufania.

Opis zadania dla wolontariusza

W projekcie będziesz odpowiedzialny za: prowadzenie kalendarza spotkań Mentorów i Mentee monitoring najlepszych praktyk mentoringowych w kraju i za granicą kontakt z podopiecznymi i współpracownikami fundacji kontakt z organizacjami studenckimi i partnerami projektu raportowanie bieżących działań

Oferujemy

nabycie praktycznych umiejętności zarządzania projektem, doświadczenie w organizacji eventów (zaproszenia, reklama, catering etc), możliwość spotkania interesujących ludzi, nawiązanie relacji umożliwiających rozwój kariery zawodowej, możliwość wniesienia realnej wartości do projektu, mnóstwo frajdy i satysfakcji!

  Termin:

długoterminowa

  Lokalizacja:

al. gen. J. Hallera 126, Gdańsk (Wrzeszcz Dolny)

  Organizator:

Fundacja na Rzecz Rozwoju Talentów FILMPRESSMEDIA 21
www.fundacjatalentow.pl

Więcej ofert tej organizacji >

  Jak możesz się zgłosić:

APLIKUJ
ZAREJESTRUJ SIĘ