Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

Akceptuję X

02.01.2020 - 31.03.2020zdalna

Pomoc społeczna Budowa strony internetowej Wordpress dla Fundacji

Fundacja Wspierania Rozwoju JA TEŻ powstała w 2012 roku w Gdańsku. Od 2017 roku mamy status Organizacji Pożytku Publicznego (OPP). Misją Fundacji są wszelkie działania na rzecz rozwoju, edukacji i integracji społecznej dzieci, młodzieży i osób dorosłych z zaburzeniami rozwoju i funkcjonowania, a w szczególności osób z zespołem Downa. Jesteśmy członkiem EDSA (European Down Syndrome Association) oraz DSI (Down Syndrome International). Szukamy osoby, która stworzyłaby nową stronę internetową Fundacji w technologii Wordpress.

Opis zadania dla wolontariusza

- przygotowanie nowej zaawansowanej strony internetowej w Wordpress, wg przygotowanej specyfikacji - przekopiowanie danych z obecnej strony (https://jatez.org.pl/) i dodanie nowych informacji, z udostępnionych przez nas materiałów - opracowanie graficzne layoutu strony, buttonów, menu, ikon itp.

Oferujemy

- zaświadczenie o odbytym wolontariacie - opiekę koordynatora

Wymagania

Wiek wolontariusza: od 20 do 45 lat.

Dodatkowe informacje/wymagania

- wymagane doświadczenie w tworzeniu stron Wordpress - przedstawienie portfolio dotychczasowych realizacji - mile widziane umiejętności graficzne lub współpraca z dodatkowym kreatywnym grafikiem. - praca zdalna - godziny pracy do ustalenia indywidualnie

  Termin:

02.01.2020 - 31.03.2020

  Lokalizacja:

ul. Sobótki 22/2, 80-247 Gdańsk (Wrzeszcz Dolny)

  Organizator:

Fundacja Wspierania Rozwoju JA TEŻ
www.jatez.org.pl

Więcej ofert tej organizacji >

  Jak możesz się zgłosić:

APLIKUJ
ZAREJESTRUJ SIĘ