Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

Akceptuję X

długoterminowa

Edukacja i wychowanie Pomoc społeczna Best Buddies Poland - po raz pierwszy w Gdańsku!

Czym są „Best Buddies”? Po prostu kumplami! To jedyny taki wolontariat, gdzie chodzi o przyjaźnie z osobami z niepełnosprawnością intelektualną. Tutaj nie musisz być terapeutą, opiekunem, nianią czy korepetytorem. Proste czynności, rzeczy, które robisz i innymi znajomymi, maja terapeutyczne właściwości, zmieniają społeczeństwo, a na dodatek dają wiele radości :) Kumple, odpowiednio dobrani pod względem podobnych zainteresowań, miejsca zamieszkania, wieku i płci, spotykają się indywidualnie dwa razy w miesiącu, a dodatkowo na wspólnych spotkaniach całej grupy. Zostań częścią ruchu zrzeszającego tysiące osób na całym świecie! Więcej informacji: www.bestbuddies.org

Opis zadania dla wolontariusza

Zadaniem wolontariusza jest zaprzyjaźnienie się z odpowiednio dobraną i zaakceptowaną osobą z niepełnosprawnością intelektualną, regularne indywidualne spotkania w dowolnej formie z nowym Kumplem i uczestnictwo w spotkaniach całej grupy.

Oferujemy

Przygotowanie do pracy z osobami z niepełnosprawnością, szkolenia tematyczne, możliwość wyjazdów zagranicznych, porozumienie wolontariackie, zaświadczenie, referencje, gadżety.

Wymagania

Wiek wolontariusza: od 16 lat.

  Termin:

długoterminowa

  Lokalizacja:

Jagiellońska 11 (Przymorze Wielkie)

  Organizator:

Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną
www.psoni.gda.pl

Więcej ofert tej organizacji >

  Jak możesz się zgłosić:

APLIKUJ
ZAREJESTRUJ SIĘ